lut 212020

Dlaczego stosowanie hybrydy jest takie popularne?

Dlaczego stosowanie hybrydy jest takie popularne?

Dużo mówi się o popularności stylizacji metodą hybrydową. Nic w tym dziwnego — odkąd pojawiła się na rynku usług kosmetycznych, wiele kobiet nie wyobraża sobie innego sposobu zdobienia paznokci. Dziś, mając na uwadze, że niektóre panie nadal mają wątpliwości, czy jest to dobre dla ich paznokci i samopoczucia. chcemy opowiedzieć Ci o zaletach tej metody. Dowiesz się, dlaczego warto wykorzystać lakiery hybrydowe Victoria Vynn i co takiego ma w sobie, że zyskał rzesze fanek na całym świecie. 

Zalety, o których nie można zapominać

Pierwszą z zalet, która przypadła do gustu kobietom, jest wysoka trwałość lakierów hybrydowych. Jeśli wszystkie warstwy zostaną prawidłowo nałożone, możesz mieć pewność, że efekt utrzyma się na Twojej płytce nawet 3 tygodnie. Nie musisz się martwić sprzątaniem, uprawianiem ogródka, czy treningami na siłowni. Co więcej, musisz wiedzieć, że dobrze położony lakier z domieszką żelu jest w pełni bezpieczny. Poza efektem wizualnym możesz także liczyć na to, że Twoje paznokcie, nawet jeśli do tej pory były słabe i łamliwe, od momentu położenia hybrydy, staną się twarde. Możesz także zapomnieć o ich rozdwajaniu się.

Omawiana metoda  daje także naturalny efekt pomalowanych paznokci. Jeżeli nałożysz cienkie warstwy preparatów, możesz mieć pewność, że płytka nie będzie zbyt gruba, a efekt okaże się zniewalający. Paznokcie długo będą błyszczeć, co nie jest bez znaczenia, jeśli zależy Ci na eleganckim wyglądzie dłoni. Musisz także wiedzieć, że u kosmetyczki zabieg ten wykonuje się około godziny. Ty zaś w domu będąc dopiero początkującą stylistką, możesz na zabiegu spędzić więcej czasu. Kiedy dojdziesz do wprawy, również będziesz robiła stylizację szybciej. Musisz także pamiętać o tym, że po nałożeniu każdej warstwy i utwardzeniu jej w lampie, nie będziesz musiała czekać, aż paznokcie porządnie wyschną. Wystarczy, że ostatnią warstwę (top) przetrzesz cleanerem, a zniknie warstwa klejąca, a Ty będziesz mogła cieszyć się pięknymi paznokciami przez długi czas.