lut 272020

Czym w ogóle jest manicure hybrydowy?

Czym w ogóle jest manicure hybrydowy?

Zadbane paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Nie można o tym zapominać. Nie da się ukryć, że zrobienie perfekcyjnego manicure jest czasochłonne, szczególnie jeśli robi się je zwykłym lakierem, który szybko wysycha na płytce. Nic zatem dziwnego, że wiele pań od razu pokochało manicure hybrydowy. Stylizacja ta pozwala na długo zapomnieć o czasochłonnym malowaniu paznokci. Czym jest manicure hybrydowy? Jakie lakiery hybrydowe gel polish wybrać? Co warto wiedzieć o tej stylizacji?

Czym jest manicure hybrydowy i jak długo utrzymuje się na płytce paznokcia?

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, która ma w zasadzie jedynie kilka lat. Niemniej jednak od pierwszych chwil pojawienia się lakierów hybrydowych, wiele pań pokochało tę stylizację na tyle, że obecnie nie wyobraża sobie innego rodzaju zdobienia paznokci. Musisz mieć na uwadze, że hybryda jest w stanie utrzymać się na paznokciach do 21 dni, a nawet niekiedy dłużej. Może wówczas nie wygląda tak spektakularnie ze względu na odrosty, jednak takie są fakty. 

Lakier, który używany jest w metodzie hybrydowej to połączenie klasycznego lakieru do paznokci z żelem, dzięki czemu po utwardzeniu w lampie UV, stylizacja staje się trwała. Przyglądając się poszczególnym stylizacjom, nie sposób nie zauważyć, że manicure hybrydowy, jeśli zostanie dobrze wykonany, wygląda niezwykle naturalnie. Co więcej, nie odpryskuje i nie ulega uszkodzeniu, co czyni go lepszą opcją niż robienie manicure z pomocą tradycyjnych lakierów do paznokci, które są niezwykle delikatne. Wystarczy chwila nieuwagi i powstaje brzydki odprysk. Nic zatem dziwnego, że cieszy się tak ogromną popularnością wśród kobiet. 

Idąc do salonu kosmetycznego, w którym chcesz wykonać stylizację, możesz mieć pewność, że jedną z metod, którą zaproponuje Ci profesjonalistka będzie zdobienie przy użyciu lakieru hybrydowego. Cena takiej usługi kształtuje się różnie — między 50 a 120 zł i trwa około godziny. Na rynku możesz jednak spotkać specjalne zestawy, które pozwolą Ci wykonać stylizację samodzielnie, w domowym zaciszu. Choć pierwszy raz będziesz ją robiła dłużej niż w salonie, zapewniamy, że sprawi Ci to nie lada przyjemność.